Forum akcji "Krew Ratuje Życie"

"Krew Ratuje Życie"

Ogłoszenie


Wszystkich chętnych, którzy chcą w jakikolwiek sposób
pomóc nam w organizowaniu i przeprowadzaniu akcji
proszę o kontakt na PW :)

Pozdrawiam
MATI


  • Index
  •  » Prywatne
  •  » Przeczytajcie zanim wejdziecie na podaną niżej stronę!!

#1 2007-11-24 23:17:00

MATI

Administrator

4110263
Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2007-11-13
Posty: 151
Punktów :   

Przeczytajcie zanim wejdziecie na podaną niżej stronę!!

Długo zastanawiałem się czy umieścić link do tej strony, ale postanowiłem to zrobić. OSTRZEGAM!! ZDJĘCIA NA TEJ STRONIE SĄ NAPRAWDĘ MAKABRYCZNE! Jeżeli macie słabe nerwy - NIE OGLĄDAJCIE TEGO! Lub oglądajcie tylko w towarzystwie drugiej osoby! Osoby, które jednak zdecydują się obejrzeć proszę o opinię, co myślicie o zastosowaniu takich materiałów w naszej czerwcowej akcji na temat bezpieczeństwa na drodze? Moim zdaniem takie zdjęcia nie zawsze wywołują strach, w moim przypadku skłoniły mnie do myślenia i wydaje mi się, że na pewno nie tylko mnie. Osobiście wydaje mi się, że można by to umieścić W ODPOWIEDNI SPOSÓB podczas naszej akcji.

Przypominam że ten dział (PRYWATNE) jest widoczny tylko dla naszego grona i inne postronne osoby nie widzą tych tematów.

Zapomniałbym dodać najważniejszego: STRONA TYLKO DLA DOROSŁYCH!!

KU PRZESTRODZE >> http://www.scheurijzer.nl/flitspaal.htm


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Odważni nie żyją długo, ale ostrożni nie żyją wcale... "
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Labrador to więcej niż pies, to wielkie serce na czterech łapach

Offline

 

#2 2007-11-25 11:54:46

Ani

Administrator

Zarejestrowany: 2007-11-19
Posty: 192
Punktów :   

Re: Przeczytajcie zanim wejdziecie na podaną niżej stronę!!

Mati, którejś niedzieli po naszej akcji z 8 września przejrzałam sobie płyty które dostaliśmy a które apelują o bezpieczeństwie na drodze i zafundowałam sobie - jak ta głupia masochistka - z 3 godziny oglądania takich fotek. M.in. dlatego chciałam zaprosić na listopad kierowców - oni są często sprawcami ale i ofiarami wypadków drogowych - oddając krew ratują innych ale i siebie. Po tej niedzieli oglądania tych filmów nawet rzuciłam temat by pokazać te filmy przy jakieś akcji. Myślałam o projekcji w Feluce. Tak więc jak najbardziej jestem za tym by w czerwcu - gdy będziemy mówić o bezpieczeństwie, o potrzebie bezpieczeństwa przed wakacjami - pokazać coś z tego. Nie do końca fotki z tej strony - są mocne i robią wrażenie ale chyba za mocne by je tak pokazywać publicznie. Wierz mi że wrażenie robą także te prezentacje które dostaliśmy - jest to przygotowany materiał który można pokazać. Mamy płyty dla dorosłych i dla dzieci. Tak więc jestem za i myślę że bez problemu da się to zrealizować.

Offline

 

#3 2007-12-11 00:15:34

MATI

Administrator

4110263
Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2007-11-13
Posty: 151
Punktów :   

Re: Przeczytajcie zanim wejdziecie na podaną niżej stronę!!

Chyba tylko Ty Ina odważyłaś się wejść na tą stronkę Nikogo nie namawiam, żeby nie było


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Odważni nie żyją długo, ale ostrożni nie żyją wcale... "
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Labrador to więcej niż pies, to wielkie serce na czterech łapach

Offline

 

#4 2007-12-11 12:49:28

Ani

Administrator

Zarejestrowany: 2007-11-19
Posty: 192
Punktów :   

Re: Przeczytajcie zanim wejdziecie na podaną niżej stronę!!

Mateusz ja się już takich rzeczy naoglądałam

Ważne jest może to, by napisać co zawiera ta strona i dlaczego o niej piszemy z myślą o czerwcu.
Strona ta, w drastyczny sposób, pokazuje skutki ludzkiej nierozwagi, brawury, braku wyobraźni.
Pokazuje w taki sposób, że na pewno następnym razem jak będziesz przechodził na czerwonym świetle, siadał po pijaku za kierownicą lub chciał się popisać przed kumplami swoja "bryką" to się przedtem się zastanowisz bo pomyślisz o tym, co zobaczyłeś na tej stronie. Terapia wstrząsowa? Może tak ale dla niektórych do jedyna możliwość by im uświadomić, że mogą być następni. Obyśmy to ich nie oglądali na takich stronach!!!!!

Offline

 

#5 2008-01-23 00:22:14

Adaśko

Klubowicz

3933025
Call me!
Skąd: Gdańsk, Wrzeszcz
Zarejestrowany: 2008-01-19
Posty: 14
Punktów :   

Re: Przeczytajcie zanim wejdziecie na podaną niżej stronę!!

Hmm.. Ale w jaki sposób to przekazać na akcji? Nie zrobimy wystawy, bo w końcu będą tam dzieciaki.
A kolejny wykład pana policjanta ludzie poprostu oleją.... Trzeba by wymysleć coś innego...


Goście, Witam i pozdrawiam

Offline

 

#6 2008-01-23 17:56:20

Ani

Administrator

Zarejestrowany: 2007-11-19
Posty: 192
Punktów :   

Re: Przeczytajcie zanim wejdziecie na podaną niżej stronę!!

Też Cię pozdrawiam, oglądałeś te fotki?

Offline

 

#7 2008-01-23 18:00:28

mac_kaw

Żywy Ikarus

3649006
Call me!
Skąd: Freie Stadt Danzig - Wrzeszcz
Zarejestrowany: 2007-11-18
Posty: 91
Punktów :   
WWW

Re: Przeczytajcie zanim wejdziecie na podaną niżej stronę!!

Adaśko, Ty za młody jesteś na te zdjęcia. Ty się lepiej nie przyznawaj się że je oglądałeś


_______________________________________________________________________________________
Maciej Kawka - Automobilklub Morski Sekcja Pojazdów Zabytkowych
Wartburg 1.3 (1991r.) GAA 3889; Wartburg 353 (1970r.) GSP W035; Opel Ascona C (1983r.) GAA 9672

Offline

 

#8 2008-01-24 12:26:08

Adaśko

Klubowicz

3933025
Call me!
Skąd: Gdańsk, Wrzeszcz
Zarejestrowany: 2008-01-19
Posty: 14
Punktów :   

Re: Przeczytajcie zanim wejdziecie na podaną niżej stronę!!

Oglądałem, ale nie teraz. Po gg chodzą wiadomości typu : Zobacz! <link> no i z ciekawości człowiek patrzy...Pierwsze 4 zdięcia mi wystarczyły... A stronę to po linku poznałem.

Ostatnio edytowany przez Adaśko (2008-01-24 12:26:33)


Goście, Witam i pozdrawiam

Offline

 

#9 2008-01-24 21:09:23

Ani

Administrator

Zarejestrowany: 2007-11-19
Posty: 192
Punktów :   

Re: Przeczytajcie zanim wejdziecie na podaną niżej stronę!!

A ja obejrzałam wszystkie.

myślę że warto spróbować je pokazać w czerwcu, pomyślę jak...

Offline

 

#10 2008-01-25 14:34:40

Adaśko

Klubowicz

3933025
Call me!
Skąd: Gdańsk, Wrzeszcz
Zarejestrowany: 2008-01-19
Posty: 14
Punktów :   

Re: Przeczytajcie zanim wejdziecie na podaną niżej stronę!!

Przez głowę przeszła mi myśl, aby poprostu wystawić taką wiatę ze zdjęciami... Wiata  mniej-więcej taka :           __
                   |  | (widok z lotu ptaka, przekrój ścian.)
                   

A w niej zdjęcia, wpuszczać osoby tylko pełnoletnie, lub od 16lat...

Ale to chyba nie wypali...

Ostatnio edytowany przez Adaśko (2008-01-25 14:35:20)


Goście, Witam i pozdrawiam

Offline

 
  • Index
  •  » Prywatne
  •  » Przeczytajcie zanim wejdziecie na podaną niżej stronę!!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zareklamuj.pun.pl www.farmazoni.pun.pl www.narutozone.pun.pl www.ranbir.pun.pl www.cabal-online.pun.pl