Forum akcji "Krew Ratuje Życie"

"Krew Ratuje Życie"

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie


Wszystkich chętnych, którzy chcą w jakikolwiek sposób
pomóc nam w organizowaniu i przeprowadzaniu akcji
proszę o kontakt na PW :)

Pozdrawiam
MATI


#1 2007-12-05 23:50:26

MATI

Administrator

4110263
Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2007-11-13
Posty: 151
Punktów :   

Temat Gazowni

Co myślicie o współpracy z Gazownią? Dla przypomnienia niżej treść maila, którego otrzymała Ina:

Dzień dobry
Dostałam Pani maila nt. oddawania krwi. W naszej firmie prowadzimy
podobną
akcję. Chcielibyśmy się z Panią spotkać, żeby połączyć nasze działania.
Proponujemy spotkanie u nas w gazowni gdańskiej przy ul. Wałowej 41/43
pok.
105 w terminach 5 lub 14 grudnia od godziny 12,00. Proszę o odpowiedź,
czy
takie spotkanie jest możliwe.

Z poważaniem
Agata Orłowska
Specjalista ds. marketingu
Dział Rozwoju Rynku i Marketingu


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Odważni nie żyją długo, ale ostrożni nie żyją wcale... "
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Labrador to więcej niż pies, to wielkie serce na czterech łapach

Offline

 

#2 2007-12-14 14:40:49

Ani

Administrator

Zarejestrowany: 2007-11-19
Posty: 192
Punktów :   

Re: Temat Gazowni

Tak więc Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo SA staje się od dziś naszym partnerem, współorganizatorem styczniowej akcji "Krew ratuje życie".
Pomoże nam w wypromowaniu akcji, w dotarciu do szerszego grona odbiorców (potencjalnych krwiodawców), wesprze przekazując gadżety. Zaznaczam że są to gadżety typowo zimowe - więc warto się u nas pojawić 19 stycznia 2008.

Offline

 

#3 2007-12-14 21:42:18

MATI

Administrator

4110263
Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2007-11-13
Posty: 151
Punktów :   

Re: Temat Gazowni

Po rozmowie wygląda na to, że będą bardzo chętnie włączać się w Nasze akcje Oby więcej firm z takim podejściem


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Odważni nie żyją długo, ale ostrożni nie żyją wcale... "
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Labrador to więcej niż pies, to wielkie serce na czterech łapach

Offline

 

#4 2008-01-07 10:33:30

Ani

Administrator

Zarejestrowany: 2007-11-19
Posty: 192
Punktów :   

Re: Temat Gazowni

Gazownia poinformowała mnie, że od poniedziałku do piątku (14.01-18.01) będzie
trwała kampania w radiu HIT FM, dotycząca oczywiście naszej akcji. Dodatkowo w poniedziałek ukażą się
ogłoszenia reklamowe w Gazecie Wyborczej oraz w Dzienniku Bałtyckim.

Offline

 

#5 2008-01-07 16:48:17

Kaja

Administrator

9160400
Zarejestrowany: 2007-11-14
Posty: 55
Punktów :   

Re: Temat Gazowni

No to super cieszy mnie to bardzo przesłałam tobie na pocztę fotki bo dostałam od Lechii jak byliśmy z prezentem.

Fajnie wyszły

Offline

 

#6 2008-01-08 08:54:27

Ani

Administrator

Zarejestrowany: 2007-11-19
Posty: 192
Punktów :   

Re: Temat Gazowni

Tak widziałam maila i bardzo dziękuje za przesłanie ich

A udało sie nawiązać kontakt, zdobyć kontakt do tej osoby z Lechii, która obie miałyśmy "na celowniku", tego całego Kalkowskiego??

Offline

 

#7 2008-01-08 13:51:53

MATI

Administrator

4110263
Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2007-11-13
Posty: 151
Punktów :   

Re: Temat Gazowni

Ogłoszenia w gazetach w przyszły poniedziałek, 14.01 ? trzeba będzie kupić gazetę


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Odważni nie żyją długo, ale ostrożni nie żyją wcale... "
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Labrador to więcej niż pies, to wielkie serce na czterech łapach

Offline

 

#8 2008-01-16 12:08:23

Ani

Administrator

Zarejestrowany: 2007-11-19
Posty: 192
Punktów :   

Re: Temat Gazowni

Dziś za to pokazało się ogłoszenie w Dzienniku Bałtyckim.

Gazownia dziś przywiozłam nam 2 balony, namiot i 2 roll-upy - wszystko to jest w piwnicy.
Jest dość duże więc tym razem nieźle się namęczymy by to rozstawić. Potrzeba ludzi, pomyślcie czy kogoś nie możecie ściągnąć?

Dodatkowo zamówili dwa banery o krwi, ze swoim logo i zwiozą nam to do sklepu parafialnego w piątek.
Baner to nie wiem gdzie powiesimy... W piatek dostanę odpowiedz z tego sklepu obuwniczego który jest kolo sklepu Farmpolu - pytałam czy na ich kratach możemy powiesić ten jeden baner.

FARMPOL przekazał już zestawy kosmetyków na loterię - są naprawdę fajne!
W zestawach płyn do kąpieli, dezodorant w kulce i balsam - 12 zestawów, czy na loterię będziemy każdy z tych produktów brać jako osobną rzecz na loterię czy będzie to zestaw - zostawiam to Waszej decyzji.
Karola zajmuje się loterią - masz wolną rękę w tym temacie. Wczoraj pisałam Ci o zestawach, może już przygotowałaś loterię więc wtedy to rozdzielanie kosmetyków z zestawów było by utrudnieniem.

Zadzwoniłam także do piekarni IMB z Wejherowa, ona nam pomagała w wrześniowej akcji.
Juto do godz. 11 mam zadzwonić po decyzję - czy dadzą nam z 50 pączków.

Mati jakbyś mógł iść do tego faceta na rogu... tego od pączków.
Aga też czeka do jutra na odpowiedz w sprawie pączków, pieczywa - więc może coś się wykombinuje.

Na 90% mam 2 lekkie, plastikowe stoły załatwione, te pod kawę i loterię - dziś się to wyjaśni.

Karola nie znalazłam w piwnicy stolika ale pewnie tylko dlatego że tam ciemno jak w....
A nie znalazłam w domu latarki, tam na sobotę potrzebna jest jeszcze jedna żarówka.

Mam 5 butelek wina ale nie zniosę go do piwnicy, przyniosę w sobotę.
Wino zresztą nie może stać na wierzchu - zakaz eksponowania alkoholu.

Ostatnio edytowany przez Ani (2008-01-16 21:37:22)

Offline

 

#9 2008-02-06 20:03:06

Ani

Administrator

Zarejestrowany: 2007-11-19
Posty: 192
Punktów :   

Re: Temat Gazowni

Jutro jadę podsumować akcję z krwią w Gazowni i okaże się czy wejdą w następną akcję.

Dzięki D. Woxniakowi mamy namiary na osobę w Statoil, pracuje nad nią.

Offline

 

#10 2008-02-07 19:44:32

Ani

Administrator

Zarejestrowany: 2007-11-19
Posty: 192
Punktów :   

Re: Temat Gazowni

PGNiG podobało sie na nasze akcji, wejdzie w następną.
Załatwi media (na miesiąc przed)  i postara się o mammobus dla nas ale prosi o wystosowanie oficjalnego pisma z zaznaczeniem że nastawiamy się na kobiety, by było to wyraźnie uzasadnione.
Informacja o akcji z krwią pojawiła się w ich korporacyjnej gazetce.
Podpowiedziało mi także Multikino i Kinoplex bo przecież oni też robią u siebie akcje dla kobiet WYSOKIE OBCASY czy coś w tym stylu.

To na
razie tyle, jak będę mieć czas w weekend to napisze coś więcej (jak mózg mi się odblokuje).

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zareklamuj.pun.pl www.cabal-online.pun.pl www.ranbir.pun.pl www.public-ventrilo.pun.pl www.narutozone.pun.pl