Forum akcji "Krew Ratuje Życie"

"Krew Ratuje Życie"

Ogłoszenie


Wszystkich chętnych, którzy chcą w jakikolwiek sposób
pomóc nam w organizowaniu i przeprowadzaniu akcji
proszę o kontakt na PW :)

Pozdrawiam
MATI


#1 2008-11-04 15:38:30

mac_kaw

Żywy Ikarus

3649006
Call me!
Skąd: Freie Stadt Danzig - Wrzeszcz
Zarejestrowany: 2007-11-18
Posty: 91
Punktów :   
WWW

SPRZEDAM - Wartburg 353 1982

Witam.
W wyniku zawirowań samochodowych wystawiam na sprzedaż Wartburga 353 z 1982 roku. Auto jest wyrejestrowane (wzięte ze szrotu), kompletne i w stanie bardzo dobrym. Przed oddaniem go na złom przez poprzedniego właściciela miało wykonany remont podłogi. w 3 miejscach zaatakowała niestety ostro ruda. i są przeżarte na wylot. Są to wnętrze bagażnika (lewa strona zaraz przy tylnym pasie) oraz z obydwu stron ten wąski pasek blachy przy tylnych drzwiach mający być przedłużeniem nadkola. Do wymiany przerywacz w aparacie zapłonowym (nie ma iskry na pierwszym cylindrze, auto nie pali) Posiada małe braki jeśli chodzi o wyposażenie. Oto one : emblematy, klin uszczelki szyby przedniej i tylnej, jeden dekielek chromowany na piastę koła (3 są) i chyba najważniejszy brak : kluczyki. Kluczyków nie ma, ponieważ na szrocie ktoś je zabrał razem ze stacyjką (ja założyłem swoją do której jest kluczyk). Przy przestawianiu samochodu w garażu, moi koledzy dokonali błędu w ocenie odległości i skasowany został zarówno przedni jak i tylny chrom zderzak. Poza zderzakami nic nie uszkodzone, nie pogięte... Nie ma śladu. Założone czarne zderzaczki. Klamka lewa przednia zewnętrzna jest złamana, zamek jej jest otwarty (kluczyków brak). Za to zamek prawych drzwi jest zamknięty (kluczyków brak), zamek bagażnika także otwarty. Nie domyka się tylna klapa (znaczy domyka się, ale zamek nie zaskakiwał i się otwiera przy wybojach kiedy auto jechało na lawecie). Założona \"gruba\" kierownica od 353 \'87. Autko grało w czerwcu w filmie p. Machulskiego \"Ile waży koń trojański?\" który wejdzie na ekrany kin w grudniu tego roku. Zdemontowany hak. (mogę dorzucic jak ktoś chce) Dokładam dokumenty Wartburga 353 \'67.

http://allegro.pl/item475036131_wartbur … kazja.html


_______________________________________________________________________________________
Maciej Kawka - Automobilklub Morski Sekcja Pojazdów Zabytkowych
Wartburg 1.3 (1991r.) GAA 3889; Wartburg 353 (1970r.) GSP W035; Opel Ascona C (1983r.) GAA 9672

Offline

 

#2 2008-11-19 20:23:30

Ani

Administrator

Zarejestrowany: 2007-11-19
Posty: 192
Punktów :   

Re: SPRZEDAM - Wartburg 353 1982

No Wartburga nie kupie - chyba że mi Mikołaj pod choinkę podjedzie   

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gryp.pun.pl www.ktk2010.pun.pl www.elite-xworld.pun.pl www.clan-lsg.pun.pl www.wale-z-axsa.pun.pl